منو
سبد خرید شما

فضاهای داخلی RSS Feed

یکشنبه 07 بهمن 1397 دکوراسیون اتاق کار در منزل
khodabakhsh 0 167
با توجه به اینکه در چند سال اخیر تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده است خیلی از افراد بدون اینکه نیاز پیدا کنند تا در محل کار خود حاضر شوند می‌توانند خیلی از کارهای خود را در خانه پیش ببرند و روز به روز ..
یکشنبه 07 بهمن 1397 رنگ سقف در دکوراسیون های مدرن
khodabakhsh 0 231
با نزدیک شدن به عید نوروز خیلی از افراد در فکر رنگ آمیزی و تغییر دکوراسیون خانه ها هستند و انتخاب رنگ مناسب برای خانه ها معمولاً افراد را دچار سردرگمی می‌کند و نمی‌دانند چه رنگی برای خانه آن..
سه شنبه 09 بهمن 1397 بلند نشان دادن سقف های کوتاه
khodabakhsh 0 146
در گذشته بیشتر خانه ها طوری درست میشد که دارای سقف های بلند بودند، اما امروزه بیشتر خانه ها خصوصاً خانه های آپارتمانی دارای سقف های کوتاه هستند و خیلی از افراد برای این که کاری کنند تا سقف خانه بلندتر..
سه شنبه 09 بهمن 1397 تغییر دکوراسیون خانه اجاره ای
khodabakhsh 0 176
خیلی از افرادی که ساکن خانه های اجاره ای هستند برای اینکه خانه متعلق به خود آنها نیست برای تغییر دکوراسیون و تزیین آن دچار تردید هستند و دلشان نمی آید برای خانه ای که متعلق به آنها نیست هزینه زیادی صر..
سه شنبه 09 بهمن 1397 تفاوت سبک مدرن و کلاسیک در دکوراسیون
khodabakhsh 0 325
هنگامی که تصمیم به چیدمان دکوراسیون منزل خود می گیرید تنها ملاکی که باعث انتخاب سبک مشخصی برای دکوراسیون منزل شما می‌شود سلیقه شما و سایر افراد خانواده است. ممکن است بارها به گوش شما خورده باشد..
یکشنبه 07 بهمن 1397 پنهان کردن قناسی های ساختمان
khodabakhsh 0 213
چیدمان اصولی دکوراسیون منازل نیازمند داشتن آگاهی در مورد نکات خاصی است که با رعایت آن ها میتوانید یک محیط زیبا و سراسر آرامش را رقم بزنید. در خانه هایی که کاملا نرمال و طبق قاعده و اصول ساخته شده است ..
دوشنبه 08 بهمن 1397 تغییر دکوراسیون منزل برای سال نو
khodabakhsh 0 233
با فرا رسیدن عید نوروز خیلی از خانواده ها تصمیم به نو کردن وسایل خانه می گیرند و آنهایی که از نظر مالی مشکلی ندارند سعی می کنند خیلی از وسایل را عوض کنند و وسایل جدیدی را خریداری کنند و بعضی از افرا..
دوشنبه 08 بهمن 1397 قوانین فنگ شویی دکوراسیون منزل
khodabakhsh 0 204
علم فنگ شویی علمی است که به افراد کمک می کند تا در مورد قوانینی که با استفاده از آنها دکوراسیون بهتری در یک منزل چیده می‌شود آگاهی پیدا کنند. این علم ریشه در فرهنگ چینی دارد و بر اثر نیروها و انر..
یکشنبه 07 بهمن 1397 دکوراسیون خانه مدرن
یکشنبه 07 بهمن 1397 بهترین محل برای قرار دادن میز اتو
khodabakhsh 0 188
خیلی تازه عروس و خانم هایی که اقدام به خرید وسیله برای خانه می کنند سعی می کنند ابتدا یک لیستی از لوازمی که مورد نیاز آن‌هاست را تهیه کنند تا هنگام خرید دچار سردرگمی نشوند. میز اتوها در انواع مخت..
یکشنبه 07 بهمن 1397 پلکسی پنل چیست و چه کاربردی دارد؟
khodabakhsh 0 224
پلکسی چیست؟ در ادارات و شرکت ها معمولا برای جدا سازی فضاهای داخلی از پارتیشن یا دیوار کاذب استفاده می کنند. پلکسی پنل ها از پلاستیک فشرده ای به نام پلکسی ساخته شده و کم کم دارند جای پارتیشن و دیوار..
یکشنبه 07 بهمن 1397 دکوراسیون منازل و فضاهای بزرگ
khhajeb 0 232
بسیاری از افرادی که تصمیم می گیرند چیدمان دکوراسیون خانه ها را انجام دهند فکر می کنند که تنها چیدمان خانه های کوچک کار دشواری است اما اگر خانه بزرگ هم باشد برای چیدمان دکوراسیون آن باید به قوانین و اص..
نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)