منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

فایل و کمد اداری

تجربه مشتریان

کردانز 9512 یک محصول اداری زیبا و مداوم می باشد که با ظاهری زیبا و ساده برای انواع شرکت ها و تم های فعالیتی مناسب می باشد. این محصول در ابعاد 90*40*182 تولید می گردد و جز محصولات اداری کم جا به شمار می رود که برای اتاق های کوچک نیز مناسب است. این محصول تمام ام دی اف دارای دو درب کمد و چهار محفظه می ..
11,900,000تومان
کردانز کد 9520 یک کار اداری زیبا و با کیفیت می باشد که از دوام بسیار بالایی برخوردار است. متریال به کار گرفته شده در این محصول از نوع مرغوب و ضد خش می باشد و تا سال های طولانی می توانید از آن استفاده ی دلخواه را به عمل آورید. این کالا حاوی چندین کشو، درب کمد و قفسه ی کتاب می باشد که می توانید از آن ..
16,700,000تومان
کردانز کد 9518 یک کردانز زیباو بسیار شیک می باشد که سبک طراحی بسیار دقیق و زیبایی دارد. این محصول برای انواع تم فعالیتی مناسب بوده و برای رنگ های مختلف دیگر نیز قابل سفارش می باشد. این محصول دارای فضای جانبی خوبی جهت قرار دادن کاتالوگ، مجله، نمونه محصول و کتاب د اختیار شما قرار می دهد و شما می توانی..
13,250,000تومان
کردانز کد9511 یک میز بسیار کارآمد است که فضای خوبی برای دسته بندی وسایل کاری شما به شما می دهد. این کردانز  یک طراحی بسیار زیبا دارد. کارایی و زیبایی بالای این کردانز، آن  را به یک میز منحصر به فرد تبدیل کرده است. این کردانز دو کشو و چهار طبقه دارد که فضای جانبی خوبی را در اختیار شما م..
9,450,000تومان
فایلینگ کد7011 یک فایلینگ با ابعاد استاندارد است که بسیار زیبا و کارآمد طراحی شده است. اندازه و وزن مناسب این فایلینگ به گونه ای است که به راحتی بتوان آن را جا به جا کرد. این فایلینگ از ام دی اف مرغوب ساخته شده است و بسیار با کیفیت می باشد. فایلینگ کد7011 دارای سه کشو است که باعث می شود شما به ر..
6,450,000تومان
1.فایل کد 7025 یک مدل بسیار زیبا است که با طراحی متفاوتی که دارد می تواند دکوراسیون شما را بسیار لوکس جلوه دهد. این فایل فضاهای جانبی هوشمندانه ای دارد که بسیار کارامد هستند.2.این محصول از ام دی اف و در ابعاد 80*40*80 ساخته می شود.3.این فایل در رنگ دلخواه شما قابل سفارش است...
13,150,000تومان
1.فایل کد 7026 یک فایل ساده و بسیار کاربردی است. این فایل برای دسته بندی وسایل هم در دکوراسیون های اداری و هم در دکوراسیون های خانگی استفاده می شود.2.دوام فایل به دلیل متریال مورد استفاده بسیار بالا می باشد. این محصول تا سالها مورد استفاده است.3.شما می توانید رنگ سفارش خود را به سلیقه خود انتخاب کنی..
3,300,000تومان
1.فایل کد 7027 یک محصول بسیار کاربردی، با طراحی مدرن و ساده است. این فایل می تواند هم در دکوراسیون های اداری و هم خانگی مورد استفاده قرار بگیرد. اگر به فضای جانبی نیاز دارید، این فایل با کیفیت بالا و زیبایی خیره کننده قابل سفارش است.2.ابعاد این فایل 80*45*121 است و از بهترین متریال ها ساخته می ..
4,900,000تومان
1.فایل کد 7029 یک فایل جمع و جور و کاربردی است. این فایل با سه کشو طراحی شده است. شما از این فایل می توانید به عنوان پاتختی نیز استفاده کنید. فایل کد 7029 دارای یک طراحی مدرن و ساده است و در همه جا قابل استفاده می باشد.2.ابعاد فایل 38*40*58 است و دوام بسیار بالایی دارد.3.شما می توانید این ..
1,900,000تومان
1.فایل کد 7028 یک فایل جادار با 5 کشو است. این فایل طراحی ساده و مدرنی دارد. از این فایل می توان در دکوراسیون های اداری و خانگی استفاده کرد. این محصول برای دسته بندی وسایل یک انتخاب بسیار مناسب است.2.دوام این فایل به دلیل استفاده از متریال باکیفیت بسیار بالا می باشد.3.این محصول قابلیت انتخاب رنگ نیز..
4,700,000تومان
1.فایل کد 7030 یک محصول با ظاهری مدرن و زیبا و کیفیتی بسیار بالا است. این فایل بسیار جمع و جور اما جادار طراحی شده است. به دلیل طراحی ساده، از این فایل می توان در هر نوع دکوراسیونی استفاده کرد.2.فایل کد 7030 در ابعاد 48*45*53 ساخته می شود و طول عمر بالایی نیز دارد.3.این فایل در رنگ دلخواه شما ق..
1,900,000تومان
فایل بایگانی کد 7015 یک فایل با ظاهری ساده و بسیار با کیفیت است که می تواند برای محیط های اداری مختلف یک انتخاب مناسب باشد. این فایل از ام دی اف و در دو سایز مختلف ساخته می شود. شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از این دو سایز را سفارش دهید. انتخاب رنگ فایل بایگانی کد 7015 نیز مانند انتخاب سایز ..
5,000,000تومان
فایل بایگانی کد 7021 یک فایل ساده با ابعاد استاندارد و دوامی فوق العاده است که برای محیط های اداری مختلف قابل استفاده می باشد. این فایل دارای سه کشو است که فضای جانبی خوبی را در اختیار شما می گذارد. فایل بایگانی کد 7021 در دو سایز قابل سفارش است ابعاد این فایل( ارتفاع 101 عرض 36 و 50 و طول 50 سانتی ..
6,300,000تومان
کردانز کد 9515 یک کردانز با طراحی ساده و زیبا است که دارای دو کمد و یک باکس بزرگ می باشد. شما می توانید از این باکس برای نگهداری فایل ها، کتاب ها مجلات و...  استفاده کنید. این کردانز از ام دی اف با روکش ضد خش ساخته شده است و ابعاد مناسب و کیفیت فوق العاده بالایی دارد. شما می توانید کردانز کد 95..
7,000,000تومان
فایل بایگانی کد 7019 یک فایل بایگانی با اندازه مناسب است که در دو سایز مختلف نیز ساخته می شود این فایل بسیار با کیفیت است و با توجه به ابعادی که دارد به راحتی قابل جابجایی می باشد. برای فایل بایگانی کد 7019 سه کشو با ابعاد مختلف در نظر گرفته شده است که فضای جانبی بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می ..
6,200,000تومان
فایل بایگانی کد 7023 یک فایل جادار است که فضای زیادی را نیز اشغال نمی کند. این فایل در دو سایز مختلف ساخته می‌شود و جنس اسکلت آن از ام دی اف با روکش مرغوب و ضد خش است. انتخاب سایز و رنگ این فایل بر عهده شما می باشد تا یک فایل مطابق با سلیقه خود داشته باشید. کیفیت بالای فایل بایگانی کد 7023 شما را تا..
7,700,000تومان
کردانز کد 9513 یک کردانز با ابعاد کوچک و بسیار کارآمد است. این کردانز شامل سه کشو، یک کمد و یک باکس می باشد که شما به راحتی می توانید هر وسیله ای را در آنها قرار دهید. اندازه مناسب، کارایی و ظاهر ساده این کردانز باعث می شود که آن در محیط اداری مختلف قابل استفاده باشد. این کردانز از ام دی اف و روکش ض..
9,450,000تومان
فایل بایگانی کد 7013 یک فایل زیبا، باکیفیت و با ابعاد مناسب است. این فایل در دو سایز متفاوت ساخته می‌شود و بسیار جادار است. شما میتوانید فایل بایگانی کد 7013 را با ابعاد( ارتفاع 39 عرض 36 و 50 و طول 50 سلنتی متر ) سفارش دهید. این فایل از ام دی اف مرغوب و روکش ضد خش ساخته شده است و کیفیت و دوام بسیار..
3,800,000تومان
فایل بایگانی کد 7017 یک فایل متفاوت است که دارای دو کشو با سایزهای مختلف می باشد. اندازه های متفاوت کشو های این فایل به شما این اجازه را می دهد که بتوانید وسایل خود را به راحتی دسته بندی کنید و هر وسیله ای را در آنها قرار دهید. این فایل از ام دی اف با روکش مرغوب و در دو سایز مختلف ساخته می شود. کشوی..
5,200,000تومان
این کردانز یک محصول مدرن بسیار شیک می باشد که به صورت زیبا و با داوم طراحی شده است. این محصول دارای کشو های متعدد و محفظه های زیاد می باشد که به جهت استفاده ی دلخواه فضای بزرگی در اختیار شما قرار می دهد. این کالا تماما ام دی اف بوده و روکش آن از نوع مرغوب و ضد خش می باشد که در گذر زمان دچار فرسودگی ..
25,750,000تومان
این کردانز یک کار با کیفیت تمام ام دی اف می باشدکه در ابعاد بزرگ و بسیار جادار تولید شده است. این کار به سبب طراحی خاص برای انواع تم های فعالیت اداری مناسب است. این کار دارای چندین درب کمد و کشو می باشد که این محافظ  متعدد فضای جانبی خوبی را در اختیار شما قرار می دهد تا از آن استفاده ی مورد نظر..
21,600,000تومان
نمایش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)

راهنما خرید کمد و فایل اداری

اگر در اداره تان برخی اسناد و مدارک را به صورت کاغذی نگه داری می کنید برای نگهداری و حفاظت آنها به صورتی که در هر زمانی بتوانید به راحتی آنها را پیدا کرده و از آنها استفاده کنید باید کمدی را اختصاص دهید. این کمد ها معمولا از جنس آهنی انتخاب می شوند ولی اگر قصد خرید این کمد برای اتاق خود را دارید بهتر است مدل چوبی آن را خریداری کنید که ظاهر بهتری دارد.


خرید و قیمت فایل و کمد اداری

فایل و کمد اداری در هر محیط اداری علاوه بر اینکه به نظم و سازمان‌دهی مدارک کمک می‌کند، می‌تواند تاثیر زیادی در زیبایی فضا بگذارد. برای این منظور می‌توان از انواع مختلف بوفه مدیریتی، کتابخانه و کمد، فایل، ساید و کمد بایگانی استفاده کرد. بخش فایل و کمد اداری آف دکور جایگاه مناسبی برای انتخاب و خریداری انواع این محصول برای محیط اداری یا خدماتی شما خواهد بود.


فایل اداری پلاستیکی

فایل اداری پلاستیکی، فایل های چند طبقه ای هستند که از جنس پلاستیک بوده و در ادارات از آنها برای نگهداری فایل و پرونده ها استفاده می شود.


طرح کمد اداری

قفسه های نگهداری فایل و پرونده های اداری که طرح کمد بوده و طبقه طبقه اند را فایل های طرح کمد اداری می نامند. این کمد ها معمولا از جنس چوب بوده و برخی از آنها درب شیشه ای نیز دارند.


انواع فایل چوبی

اکثر فایل های اداری از جنس چوب هستند، چوب هم مقامت و ماندگاری بالایی دارد هم به نسبت فایل های پلاستیکی و فلزی از ظاهر بهتری برخوردار است. علاوه بر آن فایل های اداری چوبی تنوع شکلی بیشتری هم دارند که این موضوع به مخاطب امکان انتخاب بهتری می دهد.


فایل کشویی فلزی

برخی از فایل های کشویی که برای نگهداری سندها استفاده می شوند جنس فلزی دارند. دوام این فایل ها بیشتر از فایل های چوبی یا پلاستیکی است اما ظاهر زیبایی ندارند ازهمین رو برای اتاق های اداره معمولا از فایل های چوبی استفاده می کنند.


کمد اداری

در ادارات نگهداری پرونده ها و فایل های اداره از کارهای بسیار مهم و با اهمیت است از این رو تمام این پرونده ها باید در جایی مرتب نگهداری شوند تا در مواقع نیاز دسترسی به آنها آسان شود. با این تفاسیر اهمیت وجود کمد و فایل های اداری مشخص می شود.


کمد زونکن اداری

کمد های بایگانی زونکن کمد هایی فلزی هستند که در دو شکل تولید و عرضه می شوند برخی از آنها به صورت کمدهای معمولی چند طبقه و برخی دیگر به صورت کمد با طبقات چرخشی تولید و عرضه می شوند.


فایل بایگانی ام دی اف

کمد های بایگانی ام دی اف، از کیفیت و مرغوبیت بالاتری برخوردار بوده  و همچنین ظاهر زیباتری هم دارند. اگر اتاق بایگانی شما در معرض دید است یا می خواهید در اتاق کار خود کمد بایگانی داشته باشید خرید کمد ام دی اف گزینه مناسبی است.


قیمت فایل اداری ام دی اف

فایل های ام دی اف هم ظاهر زیبایی دارند هم کیفیت و مرغوبیت بالایی، از همین رو قیمت آنها نسب به فایل های دیگر بیشتر میباشد.

خرید اقساطی فایل و کمد اداری

هر دفتری برای مرتب سازی و بایگانی موارد مهم نیاز به یک فایل اداری دارد. ابعاد و تعداد کشوهای فایل‌ها با توجه به نیازها و حجم کار متفاوت است. حال اگر شما قصد خرید فایل اداری برای شرکت یا دفتر خود را دارید، آف دکور به شما این امکان را می‌دهد که در هر تعداد، متناسب با نیاز و سلیقه‌تان، آن را به صورت اقساطی تهیه کنید. مزیت دیگر خرید از آف دکور، خرید با پائین‌ترین قیمت ممکن است. به علاوه، در خرید اقساطی از شما هیچ مبلغی به عنوان سود و کارمزد پرداخت نمی‌کنید.

ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
مرجع تخصصی مبلمان
خرید از سایت تخصصی
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه