منو
سبد خرید شما

فایل و کمد اداری

خرید و قیمت فایل و کمد اداری

فایل و کمد اداری در هر محیط اداری علاوه بر اینکه به نظم و سازمان‌دهی مدارک کمک می‌کند، می‌تواند تاثیر زیادی در زیبایی فضا بگذارد. برای این منظور می‌توان از انواع مختلف بوفه مدیریتی، کتابخانه و کمد، فایل، ساید و کمد بایگانی استفاده کرد. بخش فایل و کمد اداری آف دکور جایگاه مناسبی برای انتخاب و خریداری انواع این محصول برای محیط اداری یا خدماتی شما خواهد بود.


فایل اداری پلاستیکی

فایل اداری پلاستیکی، فایل های چند طبقه ای هستند که از جنس پلاستیک بوده و در ادارات از آنها برای نگهداری فایل و پرونده ها استفاده می شود.


طرح کمد اداری

قفسه های نگهداری فایل و پرونده های اداری که طرح کمد بوده و طبقه طبقه اند را فایل های طرح کمد اداری می نامند. این کمد ها معمولا از جنس چوب بوده و برخی از آنها درب شیشه ای نیز دارند.


انواع فایل چوبی

اکثر فایل های اداری از جنس چوب هستند، چوب هم مقامت و ماندگاری بالایی دارد هم به نسبت فایل های پلاستیکی و فلزی از ظاهر بهتری برخوردار است. علاوه بر آن فایل های اداری چوبی تنوع شکلی بیشتری هم دارند که این موضوع به مخاطب امکان انتخاب بهتری می دهد.


کمد اداری

در ادارات نگهداری پرونده ها و فایل های اداره از کارهای بسیار مهم و با اهمیت است از این رو تمام این پرونده ها باید در جایی مرتب نگهداری شوند تا در مواقع نیاز دسترسی به آنها آسان شود. با این تفاسیر اهمیت وجود کمد و فایل های اداری مشخص می شود.


کمد بایگانی زونکن

کمد های بایگانی زونکن کمد هایی فلزی هستند که در دو شکل تولید و عرضه می شوند برخی از آنها به صورت کمدهای معمولی چند طبقه و برخی دیگر به صورت کمد با طبقات چرخشی تولید و عرضه می شوند.


کمد بایگانی ام دی اف

کمد های بایگانی ام دی اف، از کیفیت و مرغوبیت بالاتری برخوردار بوده  و همچنین ظاهر زیباتری هم دارند. اگر اتاق بایگانی شما در معرض دید است یا می خواهید در اتاق کار خود کمد بایگانی داشته باشید خرید کمد ام دی اف گزینه مناسبی است.


ساخت کمد اداری

اگر دستی بر کارهای فنی و نجاری دارید ساخت کمد اداری و بایگانی کار سختی نیست این کمد ها شکل ساده ای داشته و فقط به چند طبقه احتیاج دارند.

خصوصیات   فایل مدل fk112  از انواع فایل های چوبی است که در زیر یا کنار میز قرار میگیرد. این فایل دارای سه کشو میباشد که فقط کشو اول قفل دار است و شما میتوانید در صورت تمایل بقیه کشوها را نیز قفل دار سفارش دهید. ارتفاع این فایل 63 سانتیمتر, عرض 45 سانتیمتر و دارای عمق 44 سانتیمت..
230,000تومان
خصوصیات   فایل چوبی مدل fk109 فایل سه کشو میباشد که شما میتوانید این مدل را در صورت نیاز دو کشو یا چهار کشو نیز سفارش دهید. این مدل فایل از جنس ملامینه ضد خش میباشد و تمام کشو های آن قفل تاشو دارد. ارتفاع 135 ، عرض 50 و عمق آن 60 سانتیمتر میباشد. این محصول به صورت رایگان به تمام ..
399,000تومان
خصوصیات   فایل دو کشوی فوق از جنس ملامینه ضدخش بوده و هر دو کشو دارای قفل های تاشو میباشد. ارتفاع 71٫5 ، عرض 51 و عمق آن 42 سانتیمتر میباشد. این محصول به صورت رایگان به تمام نقاط کشور ارسال میشود...
320,000تومان
خصوصیات   فایل چوبی مدل fk111 فایل سه کشو میباشد که شما میتوانید این مدل را در صورت نیاز دو کشو یا چهار کشو نیز سفارش دهید. این مدل فایل از جنس ملامینه ضد خش میباشد و تمام کشو های آن قفل تاشو دارد. ارتفاع 100 ، عرض 51 و عمق آن 42 سانتیمتر میباشد. این محصول به صورت رایگان به تمام ..
340,000تومان
خصوصیات   این کار از ورق 0/9 میل است و در ضخامت های کمتر نیز قابل سفارش می باشد...
1,540,000تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)