منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

صندلی ماساژور

تجربه مشتریان

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.

راهنما خرید صندلی ماساژور

برای خرید صندلی ماساژور مهم ترین چیز تعیین بودجه است. شما می توانید با توجه به بودجه ای که دارید صندلی با قابلیت های مختلف خریداری کنید. علاوه بر آن قد و جثه ی استفاده کنندگان از صندلی ماساژور را باید هنگام خرید آن در نظر بگیرید معمولا افرادی که قد بلند یا خیلی کوتاهی یا هیکل درشتی دارند باید از صندلی های خاصی استفاده کنند. موضوع بعدی فضای مورد نیاز برای قرار دادن صندلی ماساژور است. معمولا صندلی های ماساژور باید با فاصله 30 تا 45 سانتی متری از دیوار قرار بگیرند، از این جهت از صندلی های معمولی فضای بیشتر احتیاج دارند. البته مدل های wall-hugging نیز وجود دارد که می توانید آن ها را نزدیک دیوار قرار دهید.


روکش صندلی ماساژور

روکش صندلی ماساژور انواع مختلفی دارد و بر اساس نوع صندلی ماساژور باید روکش مناسب با آن را تهیه کنید. برای تهیه روکش باید تعداد غلتک ها، قابلیت اتصالات و قسمت هایی که می خواهید روکش کنید را مشخص کنید. برخی از روکش ها قابل شستشو نیز هستند که مزیت فوق العاده ای محسوب می شود.


صندلی ماساژور قیمت مناسب

صندلی های ماساژور با توجه به ویژگی ها و قابلیت هایی که دارند قیمت گذاری می شوند. اگر شما به دنبال صندلی ماساژور قیمت مناسب هستید تا با بودجه مورد نظر شما همخوانی داشته باشد باید از برخی قابلیت ها چشم پوشی کنید و صندلی با قابلیت های کمتر خریداری کنید.


صندلی ماساژور ارزان

اگر می خواهید صندلی ماساژور ارزان خریداری کنید مدلی را انتخاب کنید که ویژیگی ها و امکانات پایه و اساسی را داشته باشد. این مدل ها ارزان تر از مدل های دیگر بوده و اگر از برند معتبری خریداری شوند بسیار کاربردی و مفید هستند.


خرید اینترنتی صندلی ماساژور

شما می توانید صندلی ماساژور های مختلف با قابلیت و کارایی های متفاوت را در سایت های اینترنتی مشاهده کرده و مدل مناسب خود را خریداری کنید. چیزی که باید به یاد داشته باشید این است که لزوما همیشه گرانترین ها با کیفیت ترین نیستند شما می توانید صندلی های با کیفیت و با قیمت مناسب هم خریداری کنید پس قبل از هر اقدامی تحقیقات لازم را انجام دهید.


ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
مرجع تخصصی مبلمان
خرید از سایت تخصصی
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه