منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

صندلی لهستانی

تجربه مشتریان

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.

راهنما خرید صندلی لهستانی 

این صندلی بیشتر در کافه و رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد اما این موضوع الزامی نیست و این روزها شاهد استفاده از این صندلی در دکوراسیون منزل هم هستیم. کسانی که منزل کوچکی دارند می توانند برای میز ناهار خوری یا کانتر آشپزخانه خود از این صندلی ها استفاده کنند چرا که علاوه بر زیبایی، جای کمی را گرفته و برای فضاهای کوچک مناسب هستند.

صندلی لهستانی از چوب های با کیفیت ساخته شده و اتصالات آن باید از نوع مرغوب و محکم باشند پس در زمان خرید به متریال ساخت و اتصالات آن توجه کنید. همچنین اگر آن را برای کانتر یا میز خود خریداری می کنید، ارتفاع میز و کانتر خود را در نظر بگیرید.


صندلی لهستانی چیست؟

صندلی لهستانی نوعی از صندلی چوبی است که برای ساخت آن از چوب خم شده استفاده می شود. این صندلی در قرن 19 توسط یک فرد آلمانی ابداع شده و اولین بار یک مهاجر لهستانی از آن در ایران استفاده کرده است، از این رو در کشور ما این نوع صندلی به صندلی لهستانی معروف است. روش ساخت این صندلی بدین صورت است که چوب را با بخار داغ و سوزاندن قطعات چوب در چسب خم کرده و حالت می دهند.


صندلی لهستانی چوب گردو

صندلی لهستانی از چوب های محکم و مقاوم ساخته می شود از این رو  این صندلی کیفیتی بی نظیر داشته و سال ها می تواند بدون هیچ مشکلی مورد استفاده قرار بگیرد. یکی از با کیفیت ترین و محکم ترین چوب هایی که برای ساخت این صندلی مورد استفاده قرار می گیرد چوب گردو است. البته چوب توسکا، راش و روس هم از چوب های محکم و مقاوم هستند.


صندلی لهستانی ارزان

کلمه ارزانی این روزها معنایی ندارد اما شما در هر حال باید در نظر داشته باشید که یک محصول با کیفیت طبیعتا باید قیمت بالایی داشته باشد. با این وجود تیم آف دکور با حذف واسطه ها سعی در کاهش قیمت محصولات به نفع خریدار می باشد.


مراکز فروش صندلی لهستانی در تهران

شما می توانید در فروشگاه های مبلمان صندلی های لهستانی را نیز پیدا کنید و مهم نیست که در کدام شهر زندگی می کنید. در شهر تهران بیشتر فروشگاه های مبل در خیابان ولیعصر و یافت آبادتمرکز دارند لذا شما می توانید با مراجعه به مغازه های این خیابان ها  صندلی لهستانی مورد نظر خود را پیدا کنید.


ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
مرجع تخصصی مبلمان
خرید از سایت تخصصی
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه