منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

صندلی راک

تجربه مشتریان

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.

راهنما خرید صندلی راک 

صندلی راک در مدل ها و طرح های مختلف تولید و ساخته می شود. اگر قصد خرید این صندلی را دارید بهتر است نکاتی را قبل از خرید رعایت کنید. اول از هرچیزی متریال استفاده شده برای این صندلی اهمیت دارد چرا که هر چه در ساخت صندلی راک از متریال بهتری استفاده شده باشد کیفیت و دوام آن بالا می رود. مثلا صندلی های راک چوبی بهتر است از چوب گردو، راش و توسکا ساخته شده باشد.

قسمت پایه صندلی که باعث حرکت و تاب خورد شما می شود اهمیت فراوانی داشته و در این قسمت نباید هیچ کج شدگی یا اشتباهی وجود داشته باشد. اتصالات این صندلی باید از نوع بست باشد تا کیفیت مطلوب را داشته باشد اتصالات چسبی کیفیت و دوام بالایی ندارند.


صندلی راک مبلی

همانطور که می دانید نشستن روی صندلی های راک خاصیت های درمانی برای کمر درد و برخی بیماری ها دارد. در بین صندلی های راک، صندلی راک مبلی به نسبت بقیه راحت تر بوده و آسایش بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد؛ چرا که این صندلی ها با داشتن نشیمن و تکیه گاه پارچه ای و اسفنج یا فوم نرم شما را در وضعیت بهتری قرار می دهند.


صندلی راک مدرن

صندلی های راک معمولا بزرگ بوده و فضا زیادی احتیاج دارند اما از آنجایی که این روزها اکثر افراد در منزل های آپارتمانی کوچک زندگی می کنند تولیدکنندگان دست به تولید صندلی های راک مدرن زده اند. این صندلی ها شکل و ظاهر متفاوتی داشته و جای کمی را اشغال می کنند. صندلی راک مدرن برای دکوراسیون های  سبک مدرن انتخاب مناسبی هستند.


صندلی راک کودک

صندلی راک کودک مدل صندلی راک کلاسیک با رنگ های فانتزی ساخته شده و می توانید آن را در اتاق کودک دلبندتان قرار دهید تا از آن لذت ببرد. صندلی راک کودک برای رنج سنی 2 تا 7 سال مناسب می باشد.


قیمت صندلی راک

صندلی های راک در قیمت های مختلف عرضه می شوند. قیمت آنها براساس متریال استفاده شده برای ساخت و مدل آنها تعیین می شود. قیمت صندلی های راک از 600 هزار تومان شروع می شود. در بین این صندلی ها صندلی مبلی قیمت بیشتری نسبت به صندلی کلاسیک و مدرن دارد.


صندلی راک ارزان

اگر به دنبال صندلی راک ارزان هستید بهتر است از بین مدل های کلاسیک و مدرن انتخاب خود ار انجام دهید چرا که این دو مدل به نسبت مدل های مبلی قیمت کمتری داشته و به صرفه تر هستند.


خرید اینترنتی صندلی راک مدرن

 خرید اینترنتی گزینه های بیشتری را برای انتخاب در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید سایت های مختلف فروش صندلی راک را مشاهده کرده و با توجه به دکوراسیون خود مناسب ترین صندلی راک را انتخاب و به راحتی درب منزل تحویل بگیرید.

ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
مرجع تخصصی مبلمان
خرید از سایت تخصصی
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه