منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

صندلی اداری

صندلی مدیریتی کد M03 یک صندلی بسیار لوکس، شیک و راحت می باشد که دوام و کیفیت بالایی نیز دارد. صندلی مدیریتی در طول روز مدت زیادی مورد استفاده قرار میگیرد و راحی آن در کنار کیفیت، اهمیت بالایی دارد. این صندلی طراحی ویژه ای دارد تا شکل نشستن را اصلاح کند و از ستون فقرات محافظت شود. مکانیزم اتوبوسی موج..
3,800,000تومان
صندلی مدیریتی کد M25 یکی از مدل های بسیار لوکس و شیک است که کیفیت و کارایی بسیار خوبی هم دارد. این صندلی به دلیل ظاهر زیبا و نسبتا متفاوتی که دارد، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تکیه گاه بلند صندلی مدیریتی کد M25 باعث می شود که این صندلی لوکس تر به نظر برسد. قابلیت تنظیم ارتفاع آن باعث می شود..
3,400,000تومان
صندلی کارشناسی کد R01 یک صندلی زیبا، با طراحی ساده و بسیار راحت است که می تواند باعث زیبایی بیشتر دکوراسیون محل کار شما شود. این صندلی طبق اصول ارگونومی ساخه شده است و به شکل صحیح نشستن کمک می کند تا از ستون فقرات شما محافظت شود. صندلی کارشناسی کد R01 قابلیت تنظیم ارتفاع دارد تا شما با توجه به ..
2,600,000تومان
صندلی مدیریتی کد M33 یک صندلی خاص، با ظاهری متفاوت است که می تواند دکوراسیون محل کار شما را بسیار شیک و لوکس سازد. این صندلی بسیار راحت و زیبا طراحی و ساخته شده است. توجه به اصول ارگونومی در ساخت این محصول باعث می شود که از ستون فقرات شما محافظت شود. صندلی های اداری زمان زیادی در طول روز مورد استفاد..
4,900,000تومان
صندلی مدیریتی کد M27 یک صندلی بسیار لوکس و شیک می باشد که با متریال درجه یک ساخته شده است. این صندلی کیفیت بسیار بالایی دارد، استفاده از اصول ارگونومی برای طراحی و ساخت آن نیز باعث می شود که از ستون فقرات شما محافظت شود و شما هنگام استفاده از آن کاملا احساس راحتی داشته باشید. عرض این صندلی 60 سانتی ..
2,600,000تومان
صندلی مبلی کد L05 یک صندلی زیبا و با دوام است که کاملا  استاندارد طراحی و ساخته شده است. این امر باعث می شود که شما هنگام استفاده از این صندلی کاملا احساس راحتی داشته باشید. متریال استفاده شده برای ساخت این صندلی مرغوب و درجه یک می باشد تا طول عمر بالایی داشته باشد و با گذر زمان، ظاهر زیبای خود..
2,800,000تومان
صندلی کنفرانسی کد C17 یک مدل ساده و در عین حال بسیار شیک و زیبا می باشد که می تواند دکوراسون محل کار شما را لوکس سازد. کلیه ی متریال استفاده شده برای ساخت این محصول مرغوب و درجه یک می باشند. به همین دلیل صندلی کنفرانسی کد C17 بسیار با دوام و مقاوم است. عرض این صندلی 63 سانتی متر و ارتفاع آن 140..
2,400,000تومان
صندلی مدیریتی کد M29  یک مدل بسیار زیبا است که طبق اصول ارگونومی ساخته شده است. این امر باعث می شود که به شکل صحیح نشستن شما کمک کند و از ستون فقرات شما محافظت شود. این صندلی مدیریتی در ابعاد 60* 145 ساخته می شود. عرض این صندلی 60 سانتی متر، ارتفاع قسمت تکیه گاه آن 75 و ارتفاع قسمت نشیمن آن از ..
3,000,000تومان
صندلی کنفرانسی کد C19 از مدل های ساده و پر طرفدار است که در کنار سادگی که دارد، بسیار زیبا و شیک می باشد. این صندلی به دلیل کیفیت بالا و طراحی استانداردی که دارد می تواند یک انتخاب مناسب برای محل کار و کنفرانس های شما باشد. این صندلی با توجه به اصول ارگونومی ساخته شده است و به شکل صحیح نشستن کمک می ..
2,400,000تومان
صندلی آمفی تئاتر کد F01  یک صندلی بسیار راحت، با دوام و کیفیت بسیار بالا می باشد. این صندلی  با اصول ارگونومی ساخته شده است. این نکته باعث می شود که هنگام استفاده از آن کاملا احساس راحتی داشته باشید. همچنین استاندارد بودن آن باعث می شود که از ستون فقرات شما محافظت شود. این صندلی علاوه بر ن..
5,600,000تومان
صندلی آموزشی کد Z01 یک صندلی کاملا نرم و راحت است. طراحی این صندلی به گونه ای است که شما پس از یک مدت نسبتا طولانی استفاده از آن احساس خستگی نداشته باشید. این صندلی از پلاستیک تقویت شده ساخته می شود و بسیار مقاوم و با دوام می باشد. شما پس از خرید صندلی آموزشی کد Z01 تا مدت ها نیاز به خرید مجدد ..
700,000تومان
صندلی کارمندی کد K07 یک صندلی بسیار کاربردی و زیبا است که کاملا راحت طراحی شده است. قسمت نشیمن و تکیه گاه این صندلی کاملا نرم بوده و از ستون فقرات و کمر شما به خوبی محافظت می کند. صندلی کارمندی کد K07 با اصول ارگونومی ساخته شده و کیفیت و دوام بالایی دارد. روکش این صندلی ضد خراشیدگی می باشد تا از فرس..
1,700,000تومان
صندلی انتظار کد E07 یک صندلی زیبا، بادوام و راحت است که برای مکان های مختلف قابل استفاده قرار می گیرد. پایه ی این صندلی از فلز می باشد که باعث می شود طول عمر و دوام این صندلی بالا باشد و شما تا مدت ها نیاز به خرید مجدد آن پیدا نکنید.  طراحی این صندلی به گونه ای است که به شکل صحیح نشستن کمک می ک..
2,300,000تومان
صندلی مدیریتی کد M01 یک صندلی با کیفیت و دوام بالا می باشد که به دلیل مقاومت بالایی که دارد شما را تا مدت ها از خرید مجدد آن بی نیاز می کند. این صندلی مجهز به مکانیزم اتوبوسی است تا به راحتی قابل تنظیم باشد و بعد از مدتی کارایی خود را از دست ندهد. مکانیزم اتوبوسی باعث راحتی بیشتر شما می شود و می توا..
3,800,000تومان
از آنجایی که افراد تقریبا نیمی از روز را در محل کار خود سپری میکنند، طراحی صندلی های اداری باید به گونه ای باشد که علاوه بر زیبایی و کیفیت به سلامت ماندن ستون فقرات نیز کمک کند. نشستن نادرست ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به کمر و گردن وارد کند. صندلی مدیریتی کد M15 به گونه ای طراحی شده است که..
3,500,000تومان
صندلی انتظار کد E01 از مدل های ساده و بسیار با دوام است که در کنار مقاومت خوبی که دارد بسیار راحت نیز می باشد.این صندلی از فلز ساخته شده است و روکش براق و باکیفیتی دارد که هم از فرسودگی صندلی جلوگیری میکند و هم زیبایی آن را بیشتر میکند.از این صندلی انتظار بیشتر در فرودگاه ها و محیط های با فضای بیشتر..
4,000,000تومان
صندلی کارمندی کد K17 یک صندلی بسیار با کیفیت و مرغوب است. این صندلی دارای دسته های T شکل است و بدنه آن نیز شکل منحنی دارد که باعث راحتی بیشتر می شود. طراحی خاص و متفاوت این صندلی از کمر درد و آسیب رسیدن به ستون فقرات جلوگیری می کند. این صندلی از متریال درجه یک ساخته شده و دوام و کیفیت بالایی دارد. ش..
2,600,000تومان
صندلی مبلی کد L01 از مدل های بسیار جذاب است که در کنار راحتی و سادگی که دارد بسیار شیک نیز می باشد. این صندلی ظاهر ساده ای دارد و به همین دلیل برای محیط های مختلف و کاربرد های متفاوت قابل استفاده است. برای ساخت این صندلی از چوب و فوم مرغوب و با کیفیت استفاده می شود تا دوام و طول عمر بالایی داشته باش..
1,900,000تومان
صندلی انتظار کد E05  یک مدل بسیار زیبا و راحت است که برای محیط های مختلف قابل استفاده می باشد.این مدل به عنوان صندلی کارمندی و انتظار می تواند مورد استفاده قرار گیرد. پایه ها و اسکلت صندلی انتظار کد E05 از فلز ساخته شده است و رنگ استفاده شده برای آن استاتیک می باشد که بسیار زیبا و مقاوم است. هم..
600,000تومان
صندلی مدیریتی کد M13 یک صندلی  باکیفیت، زیبا و  بادوام بالا می باشد که بسیار راحت طراحی شده است. وجود همه ی این ویژگی ها در صندلی مدیریتی کد M13 این صندلی را به یک صندلی محبوب و پر طرفدار تبدیل کرده است. این صندلی با استانداردهای ارگونومی ساخته شده است و از ستون فقرات شما به خوبی حفاظ..
3,100,000تومان
صندلی کارمندی کد K01  یک مدل راحت و بسیارزیبا است که می تواند یک انتخاب مناسب برای محل کار شما باشد. این صندلی هم فضای زیادی را اشغال نمی کند و هم بسیار کاربردی می باشد. از ویژگی های این محصول می توان به کیفیت و طول عمر بالای آن اشاره کرد. به دلیل استفاده از مواد درجه یک برای ساخت این محصول، شم..
1,900,000تومان
صندلی مدیریتی کد M07  از مدل های بسیار زیبا و متفاوت است. از آنجایی که صندلی مدیریتی زمان زیادی در روز مورد استفاده قرار می گیرد باید کاملا راحت و مقاوم باشد. این صندلی علاوه بر زیبایی کیفیت بالا و دوام فوق العاده ای دارد. دسته های این صندلی بسیار دقیق طراحی شده اند تا شما هنگام استفاده از ..
5,900,000تومان
صندلی انتظار کد E03 یک صندلی با طراحی ساده ودر عین حال شیک می باشد. طراحی این صندلی به گونه ای است که هم بسیار راحت می باشد و هم فضای زیادی را اشغال نمیکند. ازاین صندلی ها بیشتر برای اتاق های انتظار استفاده می شود. صندلی انتظار کد E03 نشیمن و تکیه گاه نرم و راحتی دارد و روکش آن بسیار مرغوب می باشد ت..
700,000تومان
با وجودی که در صندلی های اداری مهم ترین ویژگی کیفیت و دوام است اما نمی توانیم زیبایی این صندلی را نادیده بگیریم. صندلی مدیریت علاوه بر کیفیت باید زیبایی را نیز به همراه داشته باشد. صندلی مدیریتی کد M05 یک صندلی همه چیز تمام است که کیفیت، راحتی و زیبایی را همزمان دارد. مکانیزم اتوبوسی موجود در ا..
5,900,000تومان
صندلی کارمندی کد K19 یک صندلی با طراحی ویژه می باشد که از کیفیت و دوام بالایی برخوردار است. اگر در طول روز زمان زیادی از صندلی اداری استفاده می کنید، صندلی کارمندی کد K19 می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. این صندلی به شما کمک می کند که در هنگام کار، احساس راحتی کامل داشته باشید و دیر..
2,400,000تومان
صندلی مبلی کد L03 از مدل های ساده و بسیار مناسب برای اتاق های انتظار و یا محیط های کاری می باشد. یک صندلی اداری در طول روز به دفعات بالا مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین یک صندلی اداری خوب علاوه بر ظاهر مناسب باید دوام و کیفیت بالایی نیز داشته باشد. صندلی مبلی کد L03 به دلیل استفاده از متریا..
2,200,000تومان
صندلی مدیریتی کد M19 از صندلی های مدیریتی مدرن و بسیار با کیفیت است که هم بسیار راحت طراحی شده است و هم می تواند زیبایی دکوراسیون محل کار شما را بیشتر کند. صندلی مدیریتی کد M19 یک صندلی با تکیه گاه بلند است که طرفداران زیادی دارد. این صندلی با استانداردهای جهانی تولید شده و سلامت ستون فقرات شما را ت..
3,400,000تومان
صندلی کارمندی کد K13 یک صندلی در ابعاد مناسب، بسیار راحت و زیبا است که در کنار طراحی ساده ای که دارد بسیار کاربردی نیز می باشد. این صندلی با اصول ارگونومی ساخته شده است تا از ستون فقرات شما محافظت و از آسیب رسیدن به بدن شما جلوگیری شود. نشیمن و تکیه گاه این صندلی را می توانید به راحتی تنظیم کنید تا ..
2,000,000تومان
صندلی کارمندی کد K15  از صندلی های اداری بسیار راحت و با کیفیت است. طراحی دسته های این صندلی منحصر به فرد است و باعث می شود که هم صندلی زیباتری داشته باشید و هم هنگام استفاده از آن کاملا احساس راحتی داشته باشید. این صندلی با نشیمن و تکیه گاه نرم و راحت خود نیز راحتی کامل را برای شما فراهم می کن..
2,600,000تومان
صندلی مدیریتی کد M09 یک مدل بسیار راحت است که در کنار ظاهر ساده ای که دارد بسیار شیک و زیبا می باشد. صندلی مدیریتی کد M09 با اصول ارگونومی ساخته شده و از ستون فقرات و کمر شما به خوبی مراقبت می کند و به شکل صحیح نشستن کمک میکند. قسمت تکیه گاه و نشیمن این صندلی بسیار راحت طراحی شده است. برای ساخت این ..
2,900,000تومان
صندلی انتظار کد E09  یک صندلی بسیار راحت و با کیفیت و دارای دسته آموزشی است. نشیمن و تکیه گاه این صندلی بسیار راحت طراحی شده اند و بعد از مدت طولانی استفاده، خسته کننده نمی باشد. این صندلی در کنار راحتی و ظاهر ساده ای که دارد بسیار با دوام و با کیفیت نیز می باشد. استفاده از متریال مرغوب برای سا..
6,300,000تومان
صندلی کارمندی کد K03  از مدل های بسیار راحت است که طراحی ساده و در عین حال زیبایی هم دارد. این صندلی که از متریال درجه یک و مرغوب ساخته شده است، به دلیل ظاهر ساده ای که دارد می تواند برای مصارف مختلف دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرد. صندلی های اداری در طول روز مدت زیادی مورد استفاده قرار می گیرن..
1,700,000تومان
صندلی مدیریتی کد M17  از مدل های زیبا و بسیار با کیفیت است که طراحی بسیار راحتی دارد. این صندلی که با اصول و استاندارهای ارگونومی ساخته شده برای حفاظت از کمر و ستون فقرات شما یک انتخاب مناسب می باشد. فوم استفاده شده برای این  صندلی بسیار راحت و با کیفیت است و باعث می شود که این صندلی با گذ..
6,300,000تومان
صندلی کارمندی کد K21 یک کار شرکتی بسیار راحت و با کیفیت است که باعث می شود در راحتی و آرامش کامل کار کنید. این صندلی دارای استراحتگاه پا و جک برای تنظیم ارتفاع و تکیه گاه صندلی است که به شما کمک می کند صندلی خود را به شکل دلخواه خود دراورید. ساخته شدن صندلی کارمندی کد K21 بر اساس اصول ارگونومی باعث ..
2,400,000تومان
صندلی کارمندی کد K11 یک صندلی بسیار زیبا و راحت است که طراحی متفاوتی دارد. این صندلی با اصول ارگونومی ساخته شده است و نشستن بر روی آن کمترین آسیب را به بدن شما می رساند و با اصلاح شکل نشستن از آسیب رسیدن به ستون فقرات شما جلوگیری می شود. صندلی کارمندی کد K11 دارای جک برای تغییر ارتفاع و تکیه گاه است..
2,100,000تومان
صندلی مدیریتی کد M21 یک صندلی لوکس و شیک می باشد که کیفیت و دوام بالایی دارد. استفاده از متریال درجه یک برای ساخت این محصول باعث شده است که طول عمر صندلی مدیریتی کد M21 بالا باشد. روکش این صندلی ضد خط و خش می باشد و از خراشیده شدن صندلی و فرسوده شدن آن جلو گیری می کند. این صندلی با اصول ارگونوم..
3,000,000تومان
صندلی کارمندی کد K05 یک صندلی بسیار راحت است که باعث می شود شما بعد از مدت طولانی استفاده از آن احساس ناراحتی و خستگی نداشته باشید. این صندلی به دلیل مواد مرغوبی که برای ساخت آن به کار رفته است، کیفیت و دوام بالایی دارد و  فرسوده نمی شود. در یک صندلی اداری مناسب یکی دیگر از فاکتور های مهم در کن..
1,900,000تومان
صندلی کارمندی کد K09 یک مدل بسیار راحت و زیبا است که طراحی آن مشابه طراحی صندلی کارمندی کد K07 می باشد. این صندلی کارمندی استراحتگاه پا و اهرم تنظیم تکیه گاه نیز دارد که بسیار کاربردی می باشند. نشیمن و تکیه گاه بسیار نرم و راحت این صندلی از آسیب رسیدن به ستون فقرات شما جلوگیری می کند و باعث می ..
2,000,000تومان
صندلی کارمندی کد K23 نسبت به سایر صندلی های اداری طراحی منحصر به فرد و زیبایی دارد. این صندلی علاوه بر ظاهر چشم گیری که دارد، کیفیت بالایی نیز داشته و بر طبق استاندارهای ارگونومی ساخته شده است. این باعث می شود که هم شما احساس راحتی بیشتری داشته داشته باشید و هم از ستون فقرات شما محافظت شود. صندلی کا..
2,600,000تومان
صندلی کارمندی کد K27 یک صندلی بسیار زیبا است که نسبت به دیگر صندلی های موجود عرض بیشتری دارد و بسیار راحت نیز می باش. طراحی خاص دسته ها و طراحی ساده ی تکیه گاه و نشیمن این صندلی، صندلی کارمندی کد K27 را به یک صندلی لوکس و شیک تبدیل کرده است که در عین سادگی زیبایی چشم گیری هم دارد. برای ساخت این..
2,800,000تومان
نمایش 1 تا 40 از 48 (2 صفحه)

راهنما خرید صندلی اداری

صندلی اداری صندلی است که افراد معمولا زمان زیادی از روز خود را بر روی آن می گذرانند بنابراین باید این صندلی به نحوی باشد که سلامت فرد را به خطر نیانداخته و از ستون فقرات و گردن او نیز حمایت کند. تکیه گاه و نشیمن این نوع صندلی ها باید قابل تنظیم باشد تا هر شخص بتواند آن را مطابق راحتی خود تنظیم کند. همچنین طول نشیمن باید به قدری باشد که وقتی فرد روی آن می نشیند فاصله نشیمن تا زانو او حداق 5 و حداکثر 15 سانتی متر باشد. 


خرید و قیمت صندلی اداری

صندلی اداری از فاکتورهای مهم و اصلی در چیدمان محیط های اداری است. نکات مهمی که در انتخاب صندلی اداری باید د نظر قرار گیرند رعایت ارگونومی در ساخت صندلی، تنوع و زیبایی ظاهری آن است. با بررسی مدل ها و انواع مختلف صندلی هایی مدرن، زیبا، ارگونومیک و فنی، دسته بندی های متنوع و کامل از جمله صندلی کارمندی، صندلی کارشناسی، صندلی مدیریتی، صندلی کانتر، صندلی آزمایشگاهی به همراه مارک های قابل اعتماد داخلی و خارجی می تواند به انتخاب و خرید صندلی اداری مناسب با فضای اداری مد نظر شما به شما در خرید بهتر کمک کند.


حراج صندلی اداری

در خرید صندلی های اداری چون به طور مستقیم بر سلامتی شما اثر دارند، دقت و وسواس زیادی به خرج دهید و سعی کنید بهترین محصولات را با توجه به بودجه خود خریداری کنید که هم ظاهر مناسب و هم کیفیت مطلوبی داشته باشند.


صندلی کارمندی

صندلی های کارمندی صندلی هایی هستند که کارمندان مدت زمان زیادی از روز خود را بر روی آنها می گذرانند، از این رو پشتی این صندلی ها باید طوری طراحی شود که قابل تنظیم بوده و ستون فقرات افراد را حمایت کند. همچنین زاویه آرنج از بدن زمانی که  روی دسته این صندلی ها قرار می گیردباید زاویه 40 درجه یا عدد هشت را بسازد.


دسته صندلی اداری

دسته صندلی ها انواع مختلفی داشته بعضی از آنها متحرک و برخی دیگر ثابت هستند. اما بهترین نوع آنها دسته هایی هستند که قابل تنظیم می باشند و هر شخص می تواند طبق خواست خود آن را تنظیم کند.


بهترین مارک صندلی اداری

شرکت های زیادی در زمینه تولید و ساخت انواع صندلی فعالیت می کنند شما می توانید با بررسی کیفیت صندلی های آنها و همچنین نیاز خود بهترین نوع صندلی را که برایتان کاربرد داشته باشد تهیه کنید.


صندلی اداری ارزان

صندلی های اداری ارزان همان صندلی های ثابتی هستند که در اکثر ادارات دیده می شوند. این صندلی ها استاندارد نبوده و به همین دلیل به کمر و گردن کارمندان فشار زیادی را وارد می کند پس با خرید اینگونه صندلی ها سلامت افراد را به خطر نیاندازید. 

تجربه مشتریان

ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه
کیفیت مناسب
محصولات تولید کارخانه