منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

درباره آف دکور

واحد تولیدی آف دکور

از کارخانه به خانه با آف دکورآف دکور در رسانه ها


مجموعه آف دکور محصولات مختلفی را در رابطه با دکوراسیون منزل با مناسب ترین قیمت ها و بهترین متریال روز در اختیار کاربران قرار می دهد و این شرایط را فراهم کرده تا شما بتوانید هر آنچه برای چیدمان دکوراسیون داخلی منزل مورد نیاز است را از بین محصولات انتخاب کرده و خریداری نمایید.

مجموعه آف دکور علاوه بر اینکه محصولات خود را به صورت حضوری در نمایشگاهی شامل 4 طبقه که المان های دکوراسیون داخلی و مبلمان را در بر می گیرد ارائه می دهد تا شانس تست حضوری کالا را برای خریداران فراهم نماید، محصولات خود را به صورت اینترنتی نیز به فروش می رساند.

بنابراین شما می توانید در هر کجای ایران که باشید با اتصال به شبکه اینترنت و مشاهده محصولات در سایت، توسط تلفن همراه و یا سایر ابزارهای ارتباطی، تمام محصولات را مشاهده کنید و مقایسه های لازم را انجام داده و بهترین گزینه را متناسب با هدف خود خریداری نمایید.

خوشبختانه پرسنل بخش فروش تیم آف دکور در طول روز پاسخگوی سوالات شما در رابطه با انواع محصولات هستند و چنانچه آشنایی با خرید اینترنتی نداشته باشید یا روال کار را ندانید، با صبر و شکیبائی مرحله به مرحله شما را راهنمایی می کنند تا بتوانید یک خرید خوب و آگاهانه انجام دهید.

در نهایت اگر محصولی را خریداری نمایید، در هر کجای ایران که باشید با بسته بندی محکم و بدون مشکل درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد.

ما برآنیم که خرید از مجموعه آف دکور برای شما دلنشین و راحت باشد تا در ذهن شما ماندگار شویم.