خیلی از افراد به خاطر اینکه معمولا از فلزها در قالب‌های مشخصی به عنوان دکوری استفاده می کنند تمایل ندارند که در ساختارها و جلوه های جدید و نوین از فلزها استفاده شود و در عین حال بعضی ها تمایل دارند که حتما در گوشه و کنار منزل خود دکوری های خاص فلزی را داشته باشند. ولی هر دو دسته این افراد باید توجه داشته باشند که قبل از خرید هر نوع وسیله دکوری، سبک اصلی دکوراسیون منزل خود را بشناسند تا بتوانند وسایلی که دقیقا مطابق با منزل آنها است را تهیه کنند. در ضمن در نظر داشته باشید که حتی اگر بهترین وسایل را هم بخرید ولی با سایر وسایل منزل همخوانی نداشته باشد تمام هزینه ها و زحمت های شما به هدر خواهد رفت.

 

دکور فلزی

 

سعی کنید اگر سبک منزل شما روستیک صنعتی یا تلفیقی است بیشتر از فلزها در دکوری ها استفاده کنیدو برای این که در مورد فلزات و دکوری هایی که از آنها ساخته می شود اطلاعات بیشتری داشته باشید پیشنهاد می‌کنیم که این مطلب را دنبال کنید.

 

دکور فلزی

 

در بعضی از انواع دکوری ها که از فلز ساخته شده اند طراحان با استفاده از خلاقیت و هوشمندی خود با به کار گیری ظرافت توانسته‌اند از فلزات بازیافتی استفاده کنند و یک سری وسایل دکوری جذاب را تولید کنند که مورد توجه بیشتر افرادی که سلایق خاصی دارند واقع می شود.

 

دکور فلزی

 

گروهی دیگر از طراحان با استفاده از فلزات اقدام به طراحی و ساخت تصاویر ذهنی و سه بعدی کردند و دکوری های فلزی را ساختند که هنر مجسمه سازان را در خودشان به صورت پنهانی دارند و استفاده از این دکوری ها در منزل شما می تواند یک گام مهم و جذاب در جهت یک دکوراسیون منحصر به فرد باشد. یکی دیگر از کارهایی که هنرمندان و طراحان با استفاده از فلزها کردند ایجاد دکوری هایی بوده است که هیچگاه به ذهن کسی نمی رسید که بتوان از آنها اینگونه در نظم بخشی به محیط استفاده کرد. مثلا با استفاده از فلزات شکل های مختلفی را تولید کردند و به عنوان طبقات جهت نظم دهی به وسایل مختلف و قرار دادن دکوری های دیگر از آنها استفاده کردند.

 

دکور فلزی

 

در بعضی موارد حتی از این لوازم فلزی استفاده کردند و در قالب آن سبک روستیک و صنعتی را در نظر گرفتند و آمدند یکسری جاشمعی آباژور و غیره از جنس فلز ساخته اند و سایر وسایل روشنایی که در دکوراسیون منزل به کار میرود را با استفاده از فلزات ساخته‌اند. این کار طراحان یکی از جذاب ترین اقدام‌هایی بوده است که در جهت طرح های فانتزی و نوین برداشته شده است.

 

دکور فلزی

 

اگر شما هم احساس کردید که تمایل دارید از این وسایلی که گفته شد در خانه خود استفاده کنید نگران نباشید و کمی جسارت به خرج دهید و اجازه دهید که منزل شما به سمت زیباتر شدن پیش برود ولی به نکاتی که در همین مطلب و سایر مطالب گفته شده حتما توجه داشته باشید.

 

دکور فلزی