منو
سبد خرید شما

جاکفشی

در بیشتر خانه‌های مدرن قسمت‌های مختلف خانه بصورت توکار ساخته می‌شوند؛ مثلا در آشپزخانه بیشتر وسایل در پشت درهای کابینت مخفی هستند. جاکفشی ها هم از انواع محفظه های مناسبی است که در نگاه اول مانند یک کمد چوبی به نظر میرسند اما از دو یا چند طبقه تشکیل شده اند که برای قراردادن تعداد متفاوت کفش ها جا دارند.

تولید کننده: دی ایران
خصوصیات   این جا کفشی تک درب بوده و دارای یک کشو در قسمت فوقانی است که جای مناسبی برای قرار دادن واکس و بقیه وسایل مربوط میباشد. ارتفاع جا کفشی تک درب 92 سانتیمتر، عرض 46 سانتیمتر و عمق 32 سانتیمتر. دارای 4 طبقه میباشد. جا کفشی تک درب در رنگهای سفید ، آنتیک طلایی و ونگه موجو..
250,000تومان
تولید کننده: دی ایران
خصوصیات   جا کفشی داشبوردی وکیوم دارای دو درب داشبوردی بوده که هر درب خود دارای دو طبقه است . یک کشو در قسمت فوقانی جا کفشی داشبوردی وکیوم طراحی شده است که جای مناسبی برای قرار دادن واکس و بقیه وسایل مربوط میباشد. نمای جا کفشی داشبوردی وکیوم روکش وکیوم و ضدخش  و لبه های آن دارا..
260,000تومان
تولید کننده: دی ایران
خصوصیات   جا کفشی دو درب ضدخش دو درب بوده و دارای یک کشو در قسمت فوقانی است که جای مناسبی برای قرار دادن واکس و بقیه وسایل مربوط میباشد. نمای جا کفشی دو درب ضدخش روکش وکیوم و ضدخش  و لبه های آن دارای نوار پی وی ی میباشد. ارتفاع این جاکفشی 110 سانتیمتر، عرض 60 سانتیمتر و عمق 32 ..
280,000تومان
تولید کننده: دی ایران
خصوصیات   این جا کفشی سه تیکه و دارای سه درب مجزا میباشد. ارتفاع جا کفشی سه تیکه از بزرگ به کوچک به ترتیب 92، 82، 72سانتیمتر، عرض 60 سانتیمتر و عمق 32 سانتیمتر است. جا کفشی سه تیکه در رنگهای سفید ، آنتیک طلایی و ونگه موجود میباشد...
280,000تومان
تولید کننده: ایران چوب
خصوصیات   آینه قدی تعبیه شده برای جالباسی اریکا از جمله زیبایی های این محصول به شمار می آید. حال آنکه این آینه قدی به صورت 360 درجه امکان چرخش را دارد که این مسئله باعث می شود که به راحتی و در زوایا مختلف مورد تنظیم قرار گیرد. باکس طراحی شده در قسمت بالایی جالباسی اریکا باعث می شود ..
853,000تومان
تولید کننده: ایران چوب
خصوصیات   مدل جالباسی زیبانا با توجه به ترکیب رنگی و همچنین دقت بسیار بالا در طراحی می تواند از جمله انتخاب های بسیار مناسب برای منزل شما باشد. این جالباسی دارای یک کمد می باشد که با توجه به آینه قدی طراحی شده بر روی آن علاوه بر ایجاد کارایی زیبایی منحصر به فردی پیدا نموده است. در ق..
918,000تومان
تولید کننده: ایران چوب
خصوصیات   جالباسی کارن از جمله محصولات هم دسته خود است که با توجه به ترکیب رنگی کاملا زنده و پویا آن در هر مکان از منزل شما که قرار گیرد می تواند زیبایی و جلوه ی خاصی را برای آن محیط فراهم آورد. این جالباسی دارای یک کمد می باشد که با توجه به فضای بسیار مناسب آن می تواند خیال شما را از ..
864,000تومان
تولید کننده: کاما دیزاین
خصوصیات   جاکفشی ECO BOX کاما دیزاین تنها با رنگ مشکی تولید می شود. این محصول زیبا دارای دو طبقه با دو ارتفاع متفاوت است که آن را مناسب برای کفش های گوناگون از جمله پوتین های ساق دار، پاشنه دار و کتونی و سایر کرده است. توجه شود که ارتفاع طبقه پایین 30 سانتی متر بوده و اگر ساق کفش ها..
540,000تومان
تولید کننده: ایران چوب
خصوصیات   مدل جاکفشی آراد از جمله محصولات نسبتا ساده و در عین حال کاربردی دسته خود است. این جاکفشی دارای سه طبقه می باشد که با توجه به استفاده از بهترین مواد اولیه در ساخت می تواند علاوه بر ایجاد کارایی خیال شما را از بابت کیفیت آن راحت سازد. این جاکفشی در بخش بالایی خود دارای محفظه..
356,000تومان
تولید کننده: ایران چوب
خصوصیات   طراحی کاملا دقیق و ظریف جاکفشی ارکیده آن را از جمله محصولات زیبا هم دسته خود گردانیده. این جاکفشی دارای سه طبقه است که با توجه به استفاده از بهترین مواد اولیه در ساخت خود می تواند خیال شما را از بابت کیفیت ساختاری آن راحت سازد. همچنین این جاکفشی دارای یک کشو عریض جهت قرار ..
432,000تومان
تولید کننده: اوشن تجارت
خصوصیات   اولین چیزی که مهمانان از خانه ی شما می بینند دکوراسیون راهروی ورودی منزل شماست و از طریق برداشتی که از این فضا می کنند به دکوراسیون داخلی منزل شما نگاه خواهند کرد پس باید در طراحی این قسمت خانه ی خود بسیار دقت کنید و همیشه راهروی ورودی را تمیز و مرتب نگه دارید. از عوامل زیبا ..
745,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 30 (3 صفحه)