منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

تشک

تجربه مشتریان

تشک سوپرطبی فنری ارتوپدیک پلاس از تشک های با کیفیت و راحت است که تراکم بسیار بالایی هم دارد. این تشک طبی طبق اصول استاندارد ساخته شده است تا به شکل صحیح خوابیدن شما کمک کند و از آسیب رسیدن به ستون فقرات شما جلوگیری شود. برای ساخت این تشک از فنر میکرو استفاده می شود. فنر میکرو کمک می کند که وزن به طو..
4,800,000تومان
تشک سوپر طبی فنری ممتاز یک تشک راحت و با دوام است که به خوبی از ستون فقرات شما محافظت می کند. تعداد لایه های بالای این تشک و استفاده از فنر میکرو برای تشک سوپر طبی فنری ممتاز، باعث می شود به یک تشک متراکم تبدیل شود، که با مرور زمان زیبایی اش را از دست نمی دهد. این تشک با وزن تقریبی 24 کیلوگرم و در 5..
3,400,000تومان
تشک سوپر فنری ویژه یک تشک متراکم و بسیار با کیفیت است که فوق العاده راحت ساخته شده است. این تشک با تعداد لایه های بالا و الیاف و متریال مرغوبی که دارد یکی از تشک های با دوام می باشد که شما می توانید با خیال راحت سال ها از آن استفاده کنید. فنر به کار رفته در تشک سوپر فنری ویژه، فنر میکرو است. فنر میک..
2,600,000تومان
تشک سوپر پلاس صادراتی یک تشک باکیفیت و با دوام است که با نوع طراحی و ساختی که دارد، آرامش و آسایش کامل را برای شما به ارمغان می آورد. این تشک از متریال درجه یک و با تعداد لایه های بالا ساخته شده است، پس از طول عمر بالایی برخوردار است. تشک سوپر پلاس صادراتی در دو سایز 200*160 و 200*180 تولید می شود ت..
12,500,000تومان
تشک سوپر فنری آرامش یک تشک بسیار راحت و باکیفیت است. این تشک در ابعاد 80*180 سانتی متر و با ارتفاع 24 سانتی متر تولید می شود.  فنر میکرو موجود در این تشک باعث می شود که تحمل وزن آن بالا باشد و وزن به خوبی روی آن تقسیم شود. بنابراین شما هنگام استفاده از این تشک احساس راحتی کامل دارید. همه ی متری..
2,200,000تومان
تشک سوپر فنری ارتوپدیک یکی از پرفروش ترین تشک ها است که هم از ستون فقرات شما محافظت می کند و هم بسیار راحت می باشد. تشک های ارتوپدیک معمولا درجه سفتی بیشتری نسبت به دیگر تشک ها دارند. اما استفاده از فنر میکرو در این تشک سوپر طبی فنری ارتوپدیک باعث می شود که این تشک علاوه بر درجه سفتی مناسب برای ستون..
4,200,000تومان
تشک سوپر فنری کلاسیک، یک تشک 20 لایه ی کاملا متراکم و با دوام است. فنر استفاده شده برای ساخت تشک سوپر فنری کلاسیک، فنر میکرو می باشد که یک فنر متراکم است. این فنر باعث می شود که وزن بصورت یکسان روی تشک پخش شود و علاوه بر راحتی که ایجاد می کند، از ستون فقرات شما نیز محافظت شود.تشک سوپر فنری کلاسیک با..
2,900,000تومان
تشک های طبی برای افراد با سنین بالا، افراد دارای کمردرد و یا حتی افراد عادی یک انتخاب مناسب است. میزان سفتی تشک های طبی کاملا مناسب است تا از آسیب رسیدن به ستون فقرات شما جلوگیری شود. این تشک ها طبق اصول استاندارد ساخته شده اند و به شکل صحیح خوابیدن شما کمک می کنند. تشک طبی پلاس صادراتی با تعداد لای..
12,500,000تومان
تشک اسلیپ پلاس صادراتی یک تشک بسیار راحت است که طبق اصول و استاندارد ساخته شده است. به همین علت ستون فقرات شما با خرید این تشک، از آسیب و درد درهنگام خواب، در امان خواهد بود. این تشک می تواند برای همه ی سنین و افراد مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. الیاف و دیگر متریال تشک اسلیپ پلاس صادراتی از مرغوب ت..
13,500,000تومان
تشک رویا مدل اولترا از مدل های فنر منفصل می باشد در این تشک ها به خاطر فاصله فنر ها فشار و حرکت بر روی بخشی از تشک به سایر قسمت ها منتقل نمی شود علاوه بر آن این ویژگی باعث خاصیت ارگونومیک تشک شده و کمترین فشار را به گردن و ستون فقرات شما وارد می کند. هوایی که بین فنر ها منتقل می شود باعث خاصیت ضد حس..
7,310,000تومان
تشک رویا مدل اولترا از نوع فنر منفصل می باشد مزیت تشک های فنر منفصل به نسبت تشک های دیگر عدم انتقال فشار محسوب می شود این خصوصیت در تشک های دو نفره بیشتر نمایان می شود چرا که در موقع حرکت و فشار در قسمتی از تشک این فشار به سایر فنرها منتقل نمی شود و در نتیجه بخش های دیگر ثابت هستند. از این رو ما معم..
6,480,000تومان
مدل های اولترا فنر منفصل هستند ویژگی بسیار خوب و کاربردی ای که برای شما خوابی راحت را به ارمغان می آورد. در این مدل ها به خاطر جدا بودن فنر ها فشار  و حرکت در تشک منتقل نشده و علاوه بر آن هوایی که بین فنر ها در جریان است باعث خاصیت آنتی باکتریالی و ضد حساسیت تشک می شود. تشک رویا مدل اولترا 3 دا..
5,660,000تومان
تشک های فنر منفصل بهترین انتخاب برای افراد بدخواب هستند زیرا این تشک ها در صورت فشار یا حرکت بر روی آن ها حرکت را به قسمت های دیگر تشک منتقل نمی کنند پس اگر شما هم جز افرادی هستید که با کوچک ترین حرکت از خواب می پرید خرید این تشک را به شما پیشنهاد می کنیم. تشک رویا اولترا 4 دو رو بوده و دارای 6 سال ..
5,040,000تومان
در ساختار تمام تشک ها از اسفنج استفاده می شود اما در تشک های مدیکال به طور خاص فقط از اسفنج استفاده می شود و هیچ فنری در این تشک ها استفاده نشده است. تشک های اسفنجی به تشک های طبی هم معروف هستند. هر کدام از این تشک ها با توجه به تراکم اسفنج و سفتی که دارند می توانند برای بیماری کمری شما مناسب باشند...
7,740,000تومان
تشک های مدیکال از نوع تشک های اسفنجی هستند. تشک های اسفنجی به این دلیل که در ساختار آنها فقط از اسفنج استفاده شده خاصیت درمانی داشته و به آنها تشک طبی نیز می گویند. مزیت دیگر تشک های اسفنجی به نسبت سایر مدل ها عدم انتقال فشار در یان تشک ها است به این صورت که فشار و حرکت شخصی روی تشک باعث حرکت بخش ها..
5,620,000تومان
تشک های مدیکال از نوع تشک های اسفنجی هستند تشک هایی که به جز اسفنج در ساختار آنها از هیچ چیزی استفاده نشده و به نسبت فشردگی و تراکمی که داشته باشند برای استفاده بیماران کمری مناسب هستند از این رو به آنها تشک های طبی نیز می گویند. تشک مدیکال 3 دارای اسفنج ریباند فشرده بوده و ارتفاع آن حدود 22 سانتی م..
4,890,000تومان
تشک های مدل بونل از مدل های فنر متصل هستند اتصال فنر ها به هم مقاوت و دوام تشک را افزایش می دهد علاوه بر آن این ویژگی باعث انتقال فشار یکسان در تمام قسمت های تشک شده و آن را برای افراد سنگین وزن مناسب می کند. این تشک ها نسبت به سایر مدل ها سفت تر هستند و برای کسانی که مشکلات کمری دارند توصیه نمی شود..
4,580,000تومان
تشک های فنری به نسبت سایر مدل ها به خاطر قیمت مناسب و کیفیت مطلوبی که دارند بیشتر مورد انتخاب قرار می گیرند و تقریبا همه استراحت بر این تشک ها را تجربه کرده اند. تشک های فنر متصل به خاطر اتصال بین فنر ها و انتقال فشار بین آنها از سایر تشک ها سفت و محکم تر بوده و دوام بیشتری دارند. این تشک ها برای کس..
4,010,000تومان
تشک بونل یکی از مدل های تشک های فنری است تشک های فنری به دو دسته فنری متصل و منفصل تقسیم می شوند که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند و شما باید با توجه به نیاز خود مدل مناسب را برای خواب و استراحت انتخاب کنید. در تشک های فنری متصل، اتصال فنر ها بخاطر انتقال فشار بین آنها و پخش فشار در تمام طول تشک باع..
3,500,000تومان
تشک های مدل بونل همه شان فنری متصل بوده و ویژگی های تقریبا یکسانی دارند چیزی که آنها را از هم متمایز می کند ارتفاع تشک و سال ضمانت است. تشک های فنر متصل به خاطر قیمت مناسبی که دارند در کنار کیفیت خوب و قابل قبولشان بسیار پر فروش هستند. در این تشک ها به خاطر اتصال فنر ها و انتقال فشار بین همه آنها مق..
2,880,000تومان
اگر به دنبال یک تشک خوب و قیمت مناسب هستید تشک بونل 5 برای شما انتخاب درستی است. تشکی که مقاومت و دوام خوبی داشته و دارای 3 سال ضمانت می باشد این تشک در ابعاد مختلف قابل سفارش و ارتفاع آن 19 سانتی متر است. مدل های بونل مدل های فنر متصل هستند مدل هایی که فشار در آنها به تمام قسمت های تشک منتقل شده و ..
2,470,000تومان
تشک های مدل اولترا از مدل های فنر منفصل هستند. در این مدل تشک ها فشاری که به قسمتی از تشک وارد می شود به سایر قسمت ها منتقل نمی شود علاوه بر آن فرم این تشک ها به صورتی است که بخاطر فشاری که به دسته ای از فنر ها وارد می شود آنها به شکل بدن شما در آمده و از گردن و ستون فقرات شما حمایت می کنند و از جهت..
4,030,000تومان
تشک طبی فنری صادراتی یکی از یا دوام ترین تشک های موجود است. این تشک طبی، کاملا استاندارد ساخته می شود تا از ستون فقرات شما محافظت شود. درجه سفتی تشک های طبی معمولا نسبت به دیگر تشک ها بیشتر است. تشک طبی فنری صادراتی، درجه سفتی مناسبی دارد. استفاده از فنر میکرو با تراکم بالا در این تشک، باعث می شود ک..
5,500,000تومان
تشک مدل بونل از مدل های فنری است مدل هایی که راحتی و آسایش را در کنار کیفیت و دوام مناسبی که دارند تامین می کنند. مدل  های بونل برای استفاده یک نفره بسیار مناسب بوده و به خاطر اتصال فنر ها وزن شما هنگام استفاده به همه فنر ها منتقل می شود از این رو اگر وزن زیادی هم دارید به راحتی و بدون مشکل می ..
1,970,000تومان
تشک بونل از مدل های فنری و یکی از بهترین انتخاب ها برای تخت های یک نفره است. اتصال فنر های این تشک باعث پخش فشار ناشی از وزن شما به همه فنر ها و بالا رفتن مقاومت و دوام آن می شود. از این رو این تشک ها برای استفاده افراد با وزن های مختلف مناسب است. تشک رویا بونل 2 از مدل های نوجوان با سایز 80*180 بود..
3,200,000تومان
تشک مهمان رویا یک تشک راحت، سبک و قابل حمل است. این تشک از اسفنج مرغوب و در ابعاد 5*80*195 سانتی متر تولید می شود و بسیار راحت و انعطاف پذیر می باشد. تشک مهمان رویا فضای بسیار کمی را اشغال می کند و به خوبی جمع می شود. پس نگران فضای کافی برای نگهداری آن نباشید. از تشک مهمان رویا می توان برای مهمانی ..
800,000تومان
1. این تشک پشتوانه فنری دارد و به سیستم ارتوپدیک مجهز است. این سیستم برای افرادی مناسب است که به مایلند تشکی بخرند که بتواند برطرف کننده انواع عیوب ارتوپدیک باشد و بدنشان در حین خواب در یک حالت استاندارد قرار بگیرد.2.  در این تشک از اسفنج ویسکولکسی استفاده شده است که با سیستم فنری موجود در تشک ..
3,400,000تومان
تشک مدیکال پلاس یکی از مدل های بسیار راحت برای استراحت و خواب است این تشک از اسفنج برش خورد CNC، فوم HR و فنر سلولی ساخته شده است این تشک به خاطر اسفنج هایی که دارد از مدل هایی است که برای افرادی که دارای مشکلات کمری هستند هم مناسب می باشد.این تشک هم مثل سایر مدل های مدیکال به خاطر اسفنج و فنر های س..
11,350,000تومان
تشک اولترا پلاس نمونه یک تشک عالی و راحت برای خواب و استراحتی آسوده است. این تشک ویژگی های منحصر به فرد زیادی داشته که هر کدام نشاندهنده کیفیت آن است. تشک اولترا پلاس یک تشک فنری منفصل است فرق این تشک با فنری های متصل در عدم انتقال فشار است به طوریکه فشار و حرکت در یک قسمت تشک باعث حرکت قسمت های دیگ..
11,050,000تومان
تشک رویا مدل اولترا از مدل های فنر منفصل می باشد در این تشک ها به خاطر فاصله فنر ها فشار و حرکت بر روی بخشی از تشک به سایر قسمت ها منتقل نمی شود علاوه بر آن این ویژگی باعث خاصیت ارگونومیک تشک شده و کمترین فشار را به گردن و ستون فقرات شما وارد می کند. هوایی که بین فنر ها منتقل می شود باعث خاصیت ضد حس..
5,500,000تومان
تشک های مدیکال از نوع تشک های اسفنجی هستند. تشک های اسفنجی به این دلیل که در ساختار آنها فقط از اسفنج استفاده شده خاصیت درمانی داشته و به آنها تشک طبی نیز می گویند. مزیت دیگر تشک های اسفنجی به نسبت سایر مدل ها عدم انتقال فشار در یان تشک ها است به این صورت که فشار و حرکت شخصی روی تشک باعث حرکت بخش ها..
4,370,000تومان
تشک های طبی فنری ریلکس به دلیل راحتی که دارند، این روز ها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. این تشک ها علاوه بر اینکه از ستون فقرات شما محافظت می کنند، زیاد سفت نیستند تا احساس راحتی بیشتری داشته باشید. تشک سوپر طبی فنری 13 لایه است و تراکم و کیفیت بسیار بالایی دارد. دیواره های این تشک برای جلوگیری از..
6,000,000تومان
نمایش 1 تا 32 از 32 (1 صفحه)

راهنما خرید تشک

اگر قصد خرید تشک را دارید باید برخی نکات را بررسی کنید، اول عرض تشک را بررسی کنید تشک های دو نفره استاندارد 160 سانتی متر و تشک های یک نفره استاندارد 90 سانتی متر عرض دارندو معمولا طول تمام تشک ها دو متر است. تشک باید در برابر وزن شما مقاوم باشد پس هر چه وزن شما بیشتر باشد باید از تشک سفت تری استفاده کنید. اگر حساسیت دارید حتما این موضوع را با فروشنده مطرح کنید تا شما را برای خرید تشک مناسب راهنمایی کند.همچنین دریافت گواهینامه استاندارد را فراموش نکنید.


خرید تشک

این روزها با وجود اینترنت شما تقریبا از رفتن به بازار و انجام خرید بی نیاز هستید. می توانید با یک سرچ در اینترنت به سایت های مختلف فروش تشک مراجعه کرده و با توجه به بودجه و ویژگی هایی که در نظر دارید تشک مورد نظر خود را خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید.


قیمت تشک

تشک از مهم ترین اقلام موجود در سرویس خواب است که می‌تواند به صورت تشک تک نفره یا دو نفره به مشتریان عرضه شود. برای اینکه در خرید تشک آگاهانه برخورد کرده باشیم باید به جنس پارچه آن توجه کنیم و اگر پارچه استفاده‌ شده در تشک به میزان کافی الیاف طبیعی نداشته باشد، ممکن است موجب بروز بیماری‌های آلرژیک و ناراحتی‌های پوستی شود.

بهتر است پارچه ای که در تشک مورد استفاده قرار میگیرد ضدآب، ضد حریق و ضد نفوذ حشرات باشد. به وجود علامت استاندارد بر روی بسته بندی به وقت خرید تشک توجه کنید زیرا اگر تشک غیر استاندارد بخرید امکان ایجاد آسیب در ستون فقرات بالا می رود. در ساخت تشک ‌های طبی موادی مانند نمد، فنر، موکت، یونولیت و فوم به کار می رود در حالی که در تولید تشک‌ های معمولی فقط از فنر یا ابر و مواد پرکننده مانند پر و پشم استفاده می شود.


تشک مهمان

تشکی است که برای استفاده مهمان ها یا استفاده در سفر خریداری می شود. این تشک ها از جنس الیاف و اسفنج بوده و بسیار نرم و راحت می باشند. همچنین حای زیادی را اشغال نکرده و حمل و نقل آنها آسان است.


کدام مارک تشک بهتر است

شرکت های زیادی اقدام به تولید تشک های مختلف می کنند که تمام این تشک ها نیز از کیفیت و مرغوبیت خاصی برخوردارند. اما هر کدام از شرکت های تولیدی بر روی بخشی از کار خود تمرکز بیشتری دارند مثلا ممکن است یک شرکت به زیبایی محصول و شرکت دیگر به کیفیت تشک هایش اهمیت دهد. برخی از شرکت ها در تولید تشک های طبی حرف اول را می زنند برخی دیگر در تولید تشک های معمولی. پس با توجه به نوع تشک مدنظرتان بهترین شرکت تولیدی را انتخاب کنید.


خرید تشک ارزان

نوع و کیفیت تشک بر روی خواب و سلامتی شما تاثیر مستقیمی دارد پس تشک ارزان را فراموش کنید. با خرید یک تشک مناسب و استاندارد شما سلامتی و خواب راحت خود را تضمین خواهید کرد.


تشک طبی

اگر کمر درد دارید و تصمیم به خرید تشک طبی گرفته اید ما به شما خرید تشک های فنر منفصل یا تشک های مموری فوم را پیشنهاد می کنیم این تشک ها به صورتی طراحی و تولید شده اند که از گردن و ستون فقرات شخص حمایت کرده و کمترین فشار را به آن وارد کنند. تشک های آبی نیز از این جهت که شما می توانید حرارت آب داخلی تشک را تنظیم کنید می توانند گزینه مناسبی برای افراد دارای کمر درد باشند.


تشک تخت

برای خرید تشک علاوه بر این که ویژکی های مختلف آن را بررسی می کنید، به ارتفاع آن نیز توجه کنید تشک های با ارتفاع زیاد کمک چندانی به راحتی خواب شما نمی کنند از این رو بهتر است تشکی با ارتفاع استاندارد خریداری کنید.

سوالات متداول

1- چرا در سایر فروشگاه ها قیمت نسبت به آف دکور بالاتر می باشد؟

فروش اینترنتی و کاهش هزینه ها در فروشگاه های اینترنتی باعث کاهش قیمت ها شده است و فروش به صورت مستقیم انجام می شود.

2- نحوه ارسال تشک به سراسر ایران چگونه است؟

تشک به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

3- امکان ثبت سفارش برای مدل هایی که توقف تولید می باشند وجود دارد؟

خیر، با توجه به این که از خط تولید خارج شده اند امکان تولید این محصولات وجود ندارد.

4- نحوه ثبت سفارش به چه صورتی می باشد؟

شما می توانید به صورت حضوری و اینترنتی ثبت سفارش تون رو انجام دهید، در صورت اینترنتی جزئیات محصول به تایید شما رسیده و سپس سفارش شما ثبت می گردد.

ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
مرجع تخصصی مبلمان
خرید از سایت تخصصی
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه