منو
سبد خرید شما
راهنما و جدیدترین طراحی دکوراسیون منزل مشاهده کنید

ایران چوب

خصوصیات   مدل جاکفشی آراد از جمله محصولات نسبتا ساده و در عین حال کاربردی دسته خود است. این جاکفشی دارای سه طبقه می باشد که با توجه به استفاده از بهترین مواد اولیه در ساخت می تواند علاوه بر ایجاد کارایی خیال شما را از بابت کیفیت آن راحت سازد. این جاکفشی در بخش بالایی خود دارای محفظه..
356,000تومان
خصوصیات   امروزه استفاده از کتابخانه در مبلمان منزل کاری است ضروری.اینکه کتابخانه در کجای منزل استفاده شود و یا ابعاد آن چگونه باشد کاملا تابع شرایط و سلایق مختلف است. کتابخانه ترکیز از جمله کتابخانه های کم حجم و مناسب منازل کوچک است. این کتابخانه به راحتی قابل استفاده برای اتاق نشی..
630,000تومان
جالباسی اریکا ایران چوب
تمام شد
خصوصیات   آینه قدی تعبیه شده برای جالباسی اریکا از جمله زیبایی های این محصول به شمار می آید. حال آنکه این آینه قدی به صورت 360 درجه امکان چرخش را دارد که این مسئله باعث می شود که به راحتی و در زوایا مختلف مورد تنظیم قرار گیرد. باکس طراحی شده در قسمت بالایی جالباسی اریکا باعث می شود ..
853,000تومان
جالباسی زیبانا ایران چوب
تمام شد
خصوصیات   مدل جالباسی زیبانا با توجه به ترکیب رنگی و همچنین دقت بسیار بالا در طراحی می تواند از جمله انتخاب های بسیار مناسب برای منزل شما باشد. این جالباسی دارای یک کمد می باشد که با توجه به آینه قدی طراحی شده بر روی آن علاوه بر ایجاد کارایی زیبایی منحصر به فردی پیدا نموده است. در ق..
918,000تومان
جالباسی کارن ایران چوب
تمام شد
خصوصیات   جالباسی کارن از جمله محصولات هم دسته خود است که با توجه به ترکیب رنگی کاملا زنده و پویا آن در هر مکان از منزل شما که قرار گیرد می تواند زیبایی و جلوه ی خاصی را برای آن محیط فراهم آورد. این جالباسی دارای یک کمد می باشد که با توجه به فضای بسیار مناسب آن می تواند خیال شما را از ..
864,000تومان
جاکفشی ارکیده ایران چوب
تمام شد
خصوصیات   طراحی کاملا دقیق و ظریف جاکفشی ارکیده آن را از جمله محصولات زیبا هم دسته خود گردانیده. این جاکفشی دارای سه طبقه است که با توجه به استفاده از بهترین مواد اولیه در ساخت خود می تواند خیال شما را از بابت کیفیت ساختاری آن راحت سازد. همچنین این جاکفشی دارای یک کشو عریض جهت قرار ..
650,000تومان
جاکفشی نونا ایران چوب
تمام شد
خصوصیات   خلاقیت در طراحی جاکفشی نونا شاید از جمله ویژگی های بارز این محصول به شمار آید.جاکفشی نونا دارای دو بخش متفاوت برای قرار گیری کفش می باشد. این دو بخش یکی به صورت افقی و دیگری به صورت عمودی طراحی گردیده اند. همچنین این جاکفشی دارای یک کشو است که توسط ریل های سه زمانه به بدنه..
750,000تومان
مبل کلاسیک امپراتور
تمام شد
خصوصیات   مواد سازنده محصول شامل اسفنج، ویسکوز، نوارکش، لایکو و متقال است.  فریم آن 100% چوب روس است.  رنگ پارچه صورتی است. کشور تولید کننده پایه ایران است. محصول فوق شامل 6 قطعه : 1 عدد کاناپه 3 نفره + 1 عدد کاناپه 2 نفره + 2 عدد کاناپه تک نفره + 1 عدد میز جلو ..
11,000,000تومان
مبل کلاسیک تاج
تمام شد
خصوصیات   جنس چوب محصول از چوب راش است.  رنگ پارچه مبل تاج سیاه است. رنگ چوب ورق طلا است. کشور تولید کننده پایه این مبل ایران است. شامل 8 قطعه است که 1 عدد کاناپه سه نفره، 4 عددکاناپه تک نفره، 1 عدد میز جلو مبل و 2 عدد میز کنار مبل را شامل می شود. ظرفیت نشیمن این محصول..
12,600,000تومان
مبل کلاسیک راما
تمام شد
خصوصیات   مواد سازنده این محصول شامل اسفنج، ویسکوز، نوارکش، لایکو و متقال است. فریم این محصول 100% از چوب  روس است. رنگ پارچه کرم سفید و کرم گل می باشد. کشور تولید کننده پارچه این مبلمان ترکیه است. کشور تولید کننده پایه محصول ایران است. این محصول شامل 5 قطعه است که 1 ع..
12,000,000تومان
مبل کلاسیک رمانتیک
تمام شد
خصوصیات   مواد سازنده محصول شامل اسفنج، ویسکوز، نوارکش، لایکو و متقال است.  فریم آن 100% چوب روس است.  رنگ پارچه محصول کرم سفید و کرم گل است. کشور تولید کننده پایه ایران است. محصول فوق شامل 5 قطعه، 1 عدد کاناپه 3 نفره + 1 عدد کاناپه 2 نفره + 2 عدد کاناپه تک نفره..
6,750,000تومان
مبل کلاسیک شیپوری
تمام شد
خصوصیات   مواد سازنده محصول چوب روس است.  فریم این محصول 100% از چوب  روس است. رنگ پارچه کرم سفید است. کشور تولید کننده پارچه این مبلمان ترکیه است. کشور تولید کننده پایه محصول ایران است. این محصول شامل 5 قطعه است که 1 عدد کاناپه 3 نفره، 1 عدد کاناپه 2 نفره، 2 عدد ..
7,920,000تومان
مبل کلاسیک فرانسوی
تمام شد
خصوصیات   مواد سازنده محصول شامل اسفنج، ویسکوز، نوارکش، لایکو و متقال است.  فریم آن 100% چوب روس است.  رنگ پارچه قهوه ای زنبوری  است. کشور تولید کننده پایه ایران است. محصول فوق شامل 6 قطعه، 1 عدد کاناپه 3 نفره + 1 عدد کاناپه 2 نفره + 2 عدد کاناپه تک نفره + ..
7,500,000تومان
مبل کلاسیک فلیکس
تمام شد
خصوصیات   مواد سازنده محصول شامل اسفنج، ویسکوز، نوارکش، لایکو و متقال است.  فریم آن 100% چوب روس است.  رنگ پارچه کرم گل و کرم راه است. رنگ چوب قهواه ای است. کشور تولید کننده پایه ایران است. محصول فوق شامل 7 قطعه : 1 عدد کاناپه سه نفره + 4 عددکاناپه تک نفره + 1 عدد..
6,480,000تومان
مبل کلاسیک لیکاس
تمام شد
خصوصیات   مواد سازنده محصول شامل اسفنج، ویسکوز، نوارکش، لایکو و متقال است.  فریم آن 100% چوب راش است.  رنگ پارچه محصول سفید طرح نوار و سفید طرح گل است. کشور تولید کننده پارچه ترکیه است. رنگ پایه مبل آلبالویی است. کشور تولید کننده پایه ایران است. محصول فوق شامل ..
8,900,000تومان
مبل کلاسیک چلیپا
تمام شد
خصوصیات   مواد سازنده محصول شامل اسفنج، ویسکوز، نوارکش، لایکو و متقال است.  فریم آن 100% چوب راش است.  رنگ چوب ورق طلا است. رنگ پارچه توسی و توسی گلی است. رنگ پارچه محصول توسی و توسی گل است. کشور تولید کننده پایه ایران است. محصول فوق شامل 8 قطعه است که1 عدد کان..
15,300,000تومان
مبل کلاسیک چنگ
تمام شد
خصوصیات   مواد سازنده این محصول اسفنج، ویسکوز، نوارکش، لایکو و متقال می باشد.  فریم آن 100% چوب راش است. رنگ پارچه محصول سفید است. کشور تولید کننده پارچه مبل چنگ ترکیه است. رنگ پایه این محصول آلبالویی است. کشور تولید کننده پایه آن ایران است. این مبلمان شامل 8 قطعه ب..
7,500,000تومان
مبل کلاسیک کاریزما
تمام شد
خصوصیات   مواد سازنده محصول چوب راش است.  فریم این محصول 100% از چوب  روس است. رنگ پارچه توسی و گل طلایی است. رنگ چوب ورق طلا می باشد. کشور تولید کننده پارچه این مبلمان ترکیه است. کشور تولید کننده پایه محصول ایران است. این محصول شامل 5 قطعه است که 1 عدد کاناپه ..
13,500,000تومان
نمایش 1 تا 18 از 18 (1 صفحه)