افرادی که مینیمال گرا هستند معمولا حساسیت خیلی زیادی برای خرید وسایل دکوری دارند و کمتر وسیله ای توجه آن ها را جلب میکند ولی اگر همین افراد را به سمت بتن ها سوق دهید متوجه برق چشمان آن ها خواهید شد. با اینکه بتن ها همیشه یاداور ساختمان های نصفه کاره بودند و یکی از مصالحی که در ساختمان سازی کاربرد زیادی دارد  ولی طراحان سعی کرده اند با استفاده از آنها لوازم دکوری خیلی خاص و منحصر به فرد تولید کنند که حتی سخت پسند ترین افراد هم نتوانند در برابر آنها مقاومت کنند.

 

دکوری بتنی

 

لوازم دکوری زیبا از جنس بتن

خیلی از افراد حتی تصور این را هم نمی کنند که بشود از بتن ها برای ساختن دکوری استفاده کرد ولی جالب است بدانید که طراحان با استفاده از همین بتن ها توانستند وسایل دکوری را طراحی و تولید کنند که علاوه بر داشتن زیبایی و جذابیت کاربردی هم هستند. مثلا همین بتن هایی استفاده کردند و یکسری گلدان های بتنی ساختند که شما می توانید گل هایی که مورد علاقه شما هست را درون آن بگذارید و در دکور منزل خود قرار دهید و یا حتی می شود چراغ روی میزی شما هم از جنس همین بتن ها باشد.

 

دکوری بتنی

 

تجربه استفاده از اکسسوری هایی با جنس بتن 

بیشتر طراحان با استفاده از خلاقیت هایی که دارند سعی می‌کنند از بتن ها در ساخت وسایل کوچک آشپزخانه استفاده کنند. یکی از دلایلی که طراحان علاقه‌مند شدند از این ماده استفاده کنند رنگ خاصی است که این ماده دارد. در واقع داشتن رنگ خنثی را برای بتن یک ویژگی مثبت تلقی می شود و باعث می‌شود با وسایلی که با بتن ساخته شده است همخوانی زیادی داشته باشد.

 

دکوری بتنی

 

ظروف بتنی رنگی را فراموش نکنید

اکثر ظرف ها و لوازم بتنی که ساخته می شوند با اشکال هندسی مختلفی ساخته می شوند که شما با هر سلیقه ای که باشید و هر فانتزی که درمورد دکوراسیون در ذهن داشته باشید با طراحی های جدید برآورده می شوند ولی ممکن است که با رنگ دکوراسیون اصلی شما هماهنگی و هارمونی نداشته باشد و طراحان برای این قضیه هم چاره اندیشی کردند و سعی کردند از رنگ های مختلف برای رنگ آمیزی ظرف ها و لوازم بتنی استفاده کنند.

 

دکوری بتنی

 

دکور های مدرن از جنس بتن برای خاص پسندها

همانطور که پیشتر گفتیم بتن ها ترکیباتی دارند که باعث می شود که برای افرادی که طرفدار سبک مینیمالی باشند جالب باشد اما ترکیب های هندسی و شکل هایی که در این ظرف ها و دکوری ها به کار میرود را فراموش نکنید و در ضمن در نظر داشته باشید که این ظرف ها و دکوری ها را برای چه نوع محیطی تهیه میکنید زیرا لازم است که حتما دکوری متناسب با فضای باشد که داخل آن قرار میگیرد.

 

دکوری بتنی

 

ساخت ساعت هایی با استفاده از بتن

طراحان دکوراسیون داخلی در طراحی وسایل مختلف بتنی به جایی رسیده اند که حتی به ساخت ساعت های فانتزی بتونی هم پرداختند و معمولا سعی می شود که در کنار این ساعت های فانتزی بتنی پارچه‌هایی با رنگ های شاد و شاعرانه و طرح های جذاب قرار داده شود که این طراحی را تکمیل کنند و استفاده از این ساعت ها در اتاق شما به نوعی بیانگر این خواهد بود که شما دارای روحیه لطیف و عمیق و شاعرانه هستید.

 

دکوری بتنی